Quade Cooper na “velmi dobrém místě” poté, co hrála roli ve vítězství Wallabies

Wallabies flyhalf Quade Cooper říká, že jeho sezóna rugby ve Francii mu poskytla “referenční bod”, který potřeboval, aby se stal lepším, více zaobleným hráčem.

Záhadný pět osmý byl mezi nejlepšími v Austrálii v sobotu večer 23-17 vítězství nad Jihoafrickou republikou jako jeho kombinace s novým vnitřním středem Bernarda Foleyho nadále rozkvétá.Wallabies hrají s energií a látkou porazit Springboks Přečtěte si více Dvojití hráči se spolu spojili jen pro podruhé, ale vypadá, že by měl být nastaven na delší dobu v týmu, s důvěrou trenéra Michaela Cheiky v páru ospravedlněným zlepšením zobrazení na Suncorp Stadium.

Cooper byl ostrý a jeho kicking inteligentní, s občasnými okamžiky brilance pomáhá odemknout Wallabies v útoku, zatímco Foley poskytoval neustálé běžící hrozbu, dokončit s pokusem a pět trestů. Cooper řekl, že on byl v “velmi dobré místo” a připsal, že do značné míry jeho rok pryč z Queenslandu Červených.

28letý strávil minulou sezónu s Toulonem a přestože to nebyl přespříliš úspěšný – odešel s rokem, aby mohl jít na svou smlouvu – dovolil mu, aby si vyčistil hlavu a přiblížil se k jeho rugby “Předtím jsem věděl jenom Červené – nevěděl nic jiného, ​​žádný jiný styl hry,” řekl. “Byl jsem schopen přidat věci do mé hry, byl jsem schopen přemýšlet o věcech, se kterými jsem se s tím nutně nepokoušel.

” Vrátíte se s myšlenkou, že dokážete porovnávat věci s každým jiný.To je pro mě lepší, mnohem jasnější, co chci a jak to dělám. “

Cheika se zavázala k páru Cooper-Foley, ale je těžké vidět, on-ball role. Halfback Bude Genia opět senzační, poskytne průchod k prvnímu polovičnímu pokusu Adama Colemana a zdá se, že zaslal Nick Phipps na stálé lavici. Powerhouse No13 Samu Kerevi měl také svou nejlepší hru zlatý dres, navzdory tomu, že odmítl dobrou šanci pro jeho dívku. Zkuste to zkusit, když ho utrpěl Springboks fullback Johan Goosen brzy ve druhé polovině.

Cooper řekl, že Kerevi, který skončil s hrou 11 zápasů 136m, se hlásil jako “světová třída” mimo centrum. “Pro toho mladého člověka, svět je tvoje ústřice,” řekl.