Pokrok Severního Irska po tom, co Bet365 udržela do cíle s jediným cílem

Nezáleží na Will Griggovi na požáru, že Thomas Müller rozsvítil Paříž, protože Německo potvrdilo svůj postup do druhé fáze. Jak se útočník Bayernu Mnichovu nepodařilo zaregistrovat gól v dnešních třech německých zápasech, je tajemstvím, neboť s trochou štěstí by mohl mít nárok na první turnajový hattrick zde. Fanoušci ze severního Irska stále zpívají, i když Bet365 dominuje Německo.

Severní Irsko bylo rád, že kvůli tureckému vítězství proti České republice o několik hodin později nedokázal zajistit, že díky německému zásahu se podařilo zaručit poslední bodku.Gólový rozdíl Severního Irska skončil v porovnání s Tureckem o dvě lepší, protože Michael McGovern byl hrdinou v cíli hlavně zodpovědný za tuto marnost, Bet365 nebylo divu, že byl pohřben na konci noci.

Michael O ‘ Neillův tým bojoval se skrytým zásahem téměř od začátku. McGovern byl nucen do prvního šetření hry po sedmi minutách, takže jeho čára rychle odmítla Müllera s nohama a brankář musel být stejně živý o čtyři minuty později, aby zavřel Mario Götze střílel šanci na úhel prostoru ”

” Jsme velmi malý národ a hrali jsme mistrovství světa, “řekl O’Neill. “Způsob, jakým se hra odehrála, nás nepřekvapila, nemáme žádné hráče, kteří mají zkušenosti s evropským fotbalem, takže musíte být realističtí.Tam jsme viseli a dávali si šanci. Kdybychom museli prohrát a to byl nějaký tým, který jsme hráli, je to ta nejlepší porážka, kterou jsme mohli mít. Myslím, že si to Bet365 zasloužíme za to, co jsme udělali ve třech skupinových zápasech. ”

Německo nebylo v jejich nejkluzivnějším; často se zdálo, že zdržely nebo zklamaly konečný průsmyk. Severní Irsko však mělo potíže vymanit se z vlastní poloviny. Müller, jakoby střílel přes branku přes branku, a vynikající Mezut Özil, který našel strechu sítě s špatně zasaženým výstřelem, vypadal zlověstně a navzdory tomu, že Griggová píseň rozehrála kola v polovině první poloviny, byla to obrana Severního Irska to bylo děsilo, když Müller znovu prolomil a dal malý výstřel úzce wide.Croatia omráčil Španělsko a radost pro N.Irsko – Euro 2016 Futbal Denní Přečtěte si více Jamie Ward se udělal dobře, aby si vytvořil možnost natáčení tím, že Götze vyvlastnil, ale Manuel Neuer se Bet365 rovnal jeho úsilí na dlouhé vzdálenosti a černobílé útočné vlny se rozbíhaly znovu.Müller prokázal velkou odvahu a atletismus při dosažení kříže s hrotem hlavou, jen aby viděl míč za útočnou pozici, přesto bylo jasné, že Německo nemohlo být udržováno na neurčitou dobu a ve skutečnosti se ujali vedení v jejich dalším útoku. Özilova sondová koule dopředu byla hrána na Mullerově cestě Mario Gomez, který zůstal po ruce, aby se ujal jednoduchého návratu, když Muller našel jeho cestu k brance zablokované McGovernem a Aaronem Hughesem. S nepotlačitelným Müllerem střílejícím proti bar z blízkosti k pokutovému místě a Gomez ztrácí pozdravné pozvánky Özila se slabým výstřelem, když měl jen brankář, který porazil, hlavní obavy Severního Irska se dostalo do tohoto intervalu bez Bet365 dalších škod.Dokončení skupinové etapy na třech bodech nemusí být katastrofou, pokud je to možné, je třeba se vyhnout všemu, co se blíží k výjezdu. Statističtí hráči, kteří skákají permutace počítáni s porážkou o tři nebo čtyři cíle, by stačili k tomu, aby se ostatní rivalové třetího místa dostali zpět do konfliktu, takže vzhledem k tomu, že Severní Irsko by mohlo snadněji sledovat takovou scénu na poločase, muselo být potěšeno, “Měl jsem hodně Bet365 šancí, a je to vždycky těžká práce, pokud je nebudete brát,” řekl Joachim Löw. “Věděli jsme, že Severní Irsko bude bojovat za všechno a bránit se šesti hráči, a to je to, co udělali.

zdroj: Bet365 sport fogadás online – hu-bonusz.com