Pohár společenství: Mezi minulostí a Future

Navíc v současném poháru nejsou hlavní týmy. Tedy opět čelíme stejným problémům. Co bylo předtím. Jen tam, i když ne v každém týmu, nehrál základ a kromě toho bylo ještě zvědavé se na šampiony dívat, ale tady? Slyším námitky: turnaj je přezkumem rezervy. Pak se ukazuje, že soutěže se konají hlavně pro zvědy a jak jsou diváci?

Pohár společenství: Mezi minulostí a Future
Zdá se, že tento turnaj potřebuje také reformace. Možná by to mělo být provedeno nejen v Rusku. Myslím, že to způsobí určitý zájem o post-sovětské republiky. Přístroj CIS bude aktivněji zapojen a popularizace společenství jako takového se zvýší. Koneckonců, abych byl upřímný, v Petrohradu – to je stále společná událost, a ve stejném Taškentu, Rize, Alma-Ata – tento turnaj může způsobit určité rozruch. Všechny tam nejsou tolik mezinárodních turnajů jako v Moskvě a Petrohradu. Také proč to neudělat s určitou periodicitou. No, alespoň jednou za 2 roky turnaje mezi národními týmy. Souhlasím, že humbuk bude ještě větší. Je jasné, že je to poměrně problematické. No, stejně. Koneckonců, mistrovství Spojeného království se koná mezi prvními týmy. Tak proč ne být jeho SNG protějšek? Ať už je to možné, současný formát soutěží Commonwealth Cupu, podle mého názoru, může také v blízké budoucnosti žít dlouho, pokud se vážně nezúčastníte jeho organizace a jednání. Ale v této záležitosti by se nemělo účastnit jediné Rusko, ale všechny republiky SNS a pobaltských států. Sjednotí je. Jaký je váš názor?

Britští novináři se snažili pochopit převody “pod záštitou” Jose Mourinho. V tomto zimním převodu okna, zatímco nejúžasnější přechody jsou Chelsea převody.

Mata, jeden z bývalých vedoucích týmu, se ukázal být zbytečným, Mourinho a přestěhoval se do tábora jednoho z hlavních oponentů – Manchesteru United. Druhý přechod je návrat Matic desetkrát více než před několika lety, byl poslán do Benficy.