Panthers se v druhém poločase chopí, aby vyřadili Bulldogy do finále eliminace NRL

Zkušenost nebyla žádnou souvislostí s nadšením mládeže, protože Matt Moylan vedl Penrith k vyřazení finále 28-12 NRL proti Canterbury a rezervoval semifinále proti Canberra na GIO Stadium příští víkend.

Skipper Moylan byl dominantní za balíčkem vedeným Trentem Merrinem, když Panthers získal v neděli vyčerpávající pět pokusů na dva vítězství na Allianz Stadium před 22,631 fanoušky. Pennery Panthers porazili Canterbury-Bankstown Bulldogs: finále eliminace NRL – jak se to stalo Přečtěte si více

Canterbury měl značné ohromení ve finálovém zážitku a ukázalo se brzy, když mladíci Panthers udělali řadu chyb, ale podařilo se jim držet psy a utekl s zápasem po poločasu.Vítězství bylo Penrithův šestý v řadě, zatímco psi skončili rok se čtyřmi rovnými ztrátami. Moses Mbye otevřel bodování, když se mu podařilo přemístit cestu Panthers do 14. minuty.Penrith dokázal až do této chvíle dominovat, ale od té doby se Dogs potýkali s obdobím významného vzestupu, a přesto jediné další body, které by mohly získat, byl penaltový gól v 26. minutě. v 34. minutě, když série vyřazení na řadě psů a krásná dlouhá koule Nathana Clearyho dala Dallin Watene-Zelezniak za poločas 6-4. Waqa Blake dal Penrithovi vedoucí poprvé tři minuty po přestávce poté, co skončilo Josh Mansour linebreak a věci se pro Psy zhoršily, když Brett Morris vyčerpal zranění kolena v 49. minutě. Peter Wallace skončil v 54. minutě se napínavým 50m pohybem natáhlo vedení Penritha na 16-6, než byl Josh Morris kontroverzně zamítnut.Morris se zdálo, že založil míč na tryline, ale rozhodčí Jared Maxwell ignoroval důvody centra, aby se odložil na bunkr. Když Tyrone Peachey třikrát zmasakroval, aby přešel k Penrithově čtvrtému pokusu v 62. minutě, kdy skončila hra jako soutěž. Rozbitý Josh Reynolds byl vyloučen kvůli otřesu v 64. minutě a nevrátil se. Mansour opět skóroval Penrithovi pět minut předtím, než odešel do důchodu. Sam Perrett zaznamenal útěchu a vyrazil dvě minuty. v jeho závěrečném zápase.

Psi dopředu Tony Williams by mohl být v potížích za druhou polovinu ramenního poplatku, zatímco Blake mohl mít pochybnosti o příští týden s problémem s rameny.