Neméně důležitý pro jeho tým než Veratti pro PSG

Midfield
Tváří v tvář Marco Veratti, má PSG záložníka, který může vést hru, diktovat tempo a nastavit směr útoků. Problém je v tom, že Laurent Blanc s největší pravděpodobností nebude schopen počítat s Italem, stejně jako s Javierem Pastorem s Angelem Di Maria, jehož účast na zápase je velká otázka. Tyto problémy vážně omezují tvůrčí potenciál klubu, ale hloubka lavice jim umožní saturovat centrální zónu v co největší míře. Místa Blaise Matyuidi a Thiago Motta jsou prakticky bezpochyby, zatímco společnost může být tvořena mladým Adrienem Rabiem, kterému je Blanc stále častěji svěřen.

Neméně důležitý pro jeho tým než Veratti pro PSG, Kevin de Bruyne pro „City“. Návrat Belgičana po dvouměsíční nepřítomnosti v důsledku zranění byl poznamenán zachycením cíle Bournemouth. Jeho interakce s Davidem Silvou znovu připomněla, jak destruktivní může být útok „občanů“, když jsou spojeny všechny prvky hádanky. Absence Yaya Toure bude pro Manuela Pellegriniho docela nepříjemným faktorem, ale může to dokonce hrát do rukou trenéra: Fernandinho a Fernando se pravděpodobně nenechají opustit svou pozici stejně neohrabaně a podpora ze střední linie bude pro obranu klubu rozhodující.

Výhoda: rovnost
Útok
Hlavní hvězda klubu, Zlatan Ibrahimovic, sní o hraní v Anglii, i když existuje pocit, že všechny zvěsti související s jeho odjezdem jsou více nafouknuty tiskem a jeho šance na pobyt v Paříži nejsou tak malé, jaké nám představují západní média. V této sezoně již zaznamenal 34 gólů, byl skvělý v posledním zápase proti Nice a ve dvou ze tří posledních her Ligue 1 poslal svým soupeřům sedm gólů. Ve 34 letech je stále noční můrou pro každého brankáře, což opět prokázal zasláním Chelsea k odpočinku v předchozím kole play-off. Pravděpodobná absence řady klíčových hráčů otevírá dveře Edinsonovi Cavanimu, ale uruguayský útočník ve formě PSG tak často neprokazuje všechny aspekty svého talentu.

source: top-bonus-news.com