Miniatura Saint-Maximin je snad hlavním

Toulouse si minulé léto koupil zkušeného Pobřeží slonoviny z Bournemouthu za mizerný 2 miliony eur. Gradel splatil důvěru v plné výši, když se vyznačil 11 góly a 5 asistenti ve 36 bojích. Max navíc přistál v prvních třech nejpoužívanějších hráčích, kteří hráli na mistrovství Francie, ale na jeho účet nebylo mnoho úspěšných akcí – pouze 67,8%.

2. Yousef ATAL (“Nice”) – 333 tahů

V létě loňského roku „Nice“ utratilo jen 3 miliony eur na nákup pravého fulbeku z Alžírska Yousef Atal a do konce sezony jeho hodnota podle expertních odhadů činila již 20 milionů. Díky jasné a produktivní hře Atalu – vstřelil 6 gólů, což Yusefovi umožnilo stát se nejlepším střelcem týmu. Podněty a tahy Atalu také potěšily celou Francii, ačkoliv 21letý fotbalista má ještě spoustu práce, aby zvýšil jejich efektivitu (skromných 61,3%).

1. Allan SAINT-MAXIMEN („Nice“) – 467 tahů

Výsledky sezóny 2018/19. Top Techies 5 Evropské nejlepší ligy

Miniatura Saint-Maximin je snad hlavním převodem moderního Nice. Tento hráč je často schopen samostatně rozhodnout o osudu herních epizod a jeho otřesy a tahy jsou vždy poměrně mnohostranné a rozmanité, proto není tak snadné „číst“ jejich obránce. Z tohoto důvodu není divu, že Saint-Maximin má také jednu z nejvyšších ve francouzské Ligue 1 úspěšnosti mrtvice, což je 75,8%.
Posledních deset let, “Inter” vystupoval těžký. Po náročném roce 2010 vyhrál Nerazzurri pouze jednu trofej. Proč jsou šampioni pryč?

Luciano Spalletti se podařilo vrátit fotbal Ligy mistrů na „Giuseppe Meazza“, ale to byl konec jeho příspěvku. Nyní Antonio Conte předběhl obušek. Promluvme si o tom, proč nadcházející sezóna povzbuzuje fanoušky.

1. Antonio Conte

Conte je název úspěchu. Všude, kde pracoval, dosáhl úspěchu. Ještě před oživením Juventusu vedl Bariho a Sienu k Serii A. S Turintem vyhrál tři Scudettos v řadě. Současný Juve je díky Conte v mnoha směrech tak silný.

Poté, co se přestěhoval do Londýna, vyhrál Conte šampionát s Chelsea a FA Cupem. Na Euro 2016 se italský tým Conte ukázal z nejlepší strany, i když to zůstalo bez medailí.