Michael Cheika se ospravedlňuje tím, že obviní Dan Cole z nezákonného šumění

Po kritice Jonesů na šmouhu Wallabies, Cheika zasáhla svého krajana předtím, než jejich strany obnovily nepřátelské akce v Twickenhamu v sobotu a ukázaly na žlutou kartu Colea v 13. vítězství Anglie v řadě proti Argentině. Eddie Jones zaútočí na Austrálii Michael Cheika do spalování obou sudů Přečtěte si více

“[Jones] měl praskliny a chce mluvit o naší skrum, protože podvádíme, myslím si, že důležité je poznamenat, že se musí podívat na své vlastní hráči. Jelikož se jedná o podložku se žlutou kartou, “řekla Cheika.” Ten stejný prvek porušuje zákon, protože jeho kariéra začala pravděpodobně, ne-li celý tento rok.Záleží jen na rozhodčích, kdo věří; pokud chce být ovlivněn jiným partnerem, že jsme ti, kteří nelegálně krouží, když jsou ti, kteří mají proti nim žlutou kartu, pak je to opravdu na něm.

“Vše, co děláme je šrot čtverce a snaží se získat co nejvíce váhy, jak je to možné. Z klipů je zřejmé, že pokud je chcete sledovat místo celého vitriolu, řeknou vám to příběh. “Cole se kritizoval v průběhu anglického seriálu 3-0 v létě s trénink mistrovství světa Bob Dwyer a bývalý Wallaby Phil Kearns zpochybňují jeho techniku ​​po prvním testu v Brisbane. Třináct měsíců předtím to byl Joe Marler na Dwyerově kříži.

Anglický trenažér s blátem, Neal Hatley, řekl: “Zdá se, že je to běžné téma od australských pozorovatelů.Dan Cole je jedním z nejuznávanějších světských hvězd. Dosud byl vynikající. V jeho dne není mnoho lepší. Když lidé jdou na něj, drží hlavu dolů a udržuje si svou podobu.Byl to dlouhý kámen anglického balíčku. “Michael Cheika:” vitriolická “Austrálie komentáře zničí jeho dědictví Přečtěte si více Vzhledem k tomu, že se v létě držela jeho rada, Cheika pokračoval v útoku v pondělí a také prohlašoval, že Jones poškvrnil své dědictví ve své domovské zemi s žhavými poznámkami během prvního vítězství v Austrálii v Austrálii. Cheika měla také odpověď na pozvání Jonese, aby se k němu připojil při setkání s Jacou Peyperem rozhodčí pro sobotní hru, aby diskutovali o Austrálii. “Jak mohu takovou pozvání odmítnout?” Řekla Cheika. “Je zábavné, jak se vaše melodie změní.V létě, kdy jsme o tyto schůzky požádali, vybuchl a on vyrazil z jednoho. ”

Nathan Hughes je v pořadí pro první start Anglie místo zraněného Billyho Vunipola, který trénoval na V pondělí po poranění nohou. Semesa Rokoduguni nebo Marland Yarde budou odvoláni na křídlo poté, co byl Elliot Daly pozastaven na tři týdny pro červenou kartu proti Argentině.

zdroj: apostas.football