Gareth Bale se postará a věří před tím, než nastoupí Real Madrid do Manchester City

Plán byl pro Garetha Baleho, aby byl stažen brzy, ale jeho tým ho potřeboval a nakonec se stal vítězným vedením záchranné mise. Stejně důležitě se také ukázal být připravený a připravený na úterní večerní návštěvu Manchesteru, a to i přesto, že předtím seděl v minulé hře s kmenem z lýtek a poté byl přinucen dokončit 90 minut v dešti. Real Madrid vpřed tvrdil, že je v pořádku a odmítá návrhy, že jeho zranění bylo kvůli hraní golfu v jižním Španělsku. Real Madrid Madrid Gareth Bale trvá na svazku s Cristiano Ronaldo je silný Přečtěte si více s Cristiano Ronaldo ven a Karim Benzema byl vyloučen brzy v první polovině, Bale vedl Madrid zpět z 2-0 dolů vyhrát 3-2 proti Rayo Vallecano v sobotu odpoledne, udržet jejich šance na vítězství ligy naživu.Porážka nebo dokonce remíza by prakticky ukončila jakoukoli naději na titul, ale dva cíle od Bale, včetně vítěze 10 minut, udržují je za jediným bodem za Atlético a Barcelonou se třemi zbraněmi.

p> Bale měl proti Getafe skóre před týdnem, ale byl v druhé polovině odebrán jako preventivní opatření kvůli nepohodlí v jeho lýtku. O dva dny později sám vycvičil a musel vystoupit z týmu, aby čelil Villarrealu ve středu v noci, uprostřed zpráv, že strávil neděli mezi zápasem v Getafe a pondělním tréninkem, kdy hrával 36 golfových jamek v jižním Španělsku, kde byl sledování španělského otevření ve Valderrama.Zinedine Zidane byla údajně nepotlačená a někteří v médiích byli kritičtí. V sobotu na otázku, zda skutečně hrál, Bale odpověděl: “Nechci vám to říci. Už nebudu říkat. “Ale on trval na tom:” Golf nemá problém. V poslední pondělí jsem šla trénovat a to jsem cítila. Je to něco, co se stalo po celou dobu s fotbalisty. Vrátil jsem se do výcviku ve čtvrtek a byl jsem v pořádku a to je to důležité. “

Bale se vrátil do týmu kvůli sobotnímu výletu do Vallecasu a záměrem bylo, aby nehrál celou hru, zůstal na hřišti po dobu 90 minut bez známky fyzických problémů.Ve skutečnosti produkoval dynamický, dominantní displej, aby přetáhl svůj tým k vítězství, možná i to nejlepší v madridské košili. “Madrid, zachránil Bale,” spustil titulní stránku. “Lidé budou mluvit o cílech, ale za tím i on byl fenomenální,” řekl Zidane. Bale dodal: “Cítím se dobře fyzicky poté, co jsem nehrál druhý den. To je důležitá věc, spolu s tím, že nám to dovoluje pokračovat v boji o ligu. Měl jsem trochu kopnout, ale budu v pořádku.

“Byli bychom preferovali snadnější výhru, ale hlavní věc je, že máme vítězství a získáváme důvěru. Způsob vítězství skutečně ukázal charakter, který máme v týmu. Posledních pár měsíců jsme se skutečně vrátili do titulního závodu a dostali jsme se do semi-finále Ligy mistrů.Důvěra je vysoká kvůli tomu a doufejme, že nás to může dostat dopředu. “” Miloval jsem si hru v Premier League a vždycky se na to dívám. Bude to skvělé vrátit se, ale nejdůležitější je, že se vrátíme s výhrou, “dodal. “Vzpomínám si na to, že jsem několikrát vyhrál a proti nim jsem několikrát skóroval.Víme, že je to velmi tvrdý tým, který porazí, ale my se chystáme vyhrát hru a dostat se do finále. “Madrid jsou oblíbené proti městu, ale stejná byla i minulá sezóna, když Juventus nakreslil v semifinále a Itálii to dělali do Berlína. “Takové věci se mohou stát ve fotbale,” řekl Bale. “Když se postavíte proti jiné velké straně ve velké hře takhle, nemyslím si, že je oblíbená a víte, že budete muset opravdu tvrdě pracovat a hrát dobře, abyste vyhrál.”

“Víme, že [City] zvítězil také v sobotu, ale jdeme do hry s pocit jistosti a nadšení tím.” Zatímco Bale je v pořádku, existují pochybnosti o Benzema a Ronaldo, ale město by nemělo počítat na jejich nepřítomnosti.Na otázku, jestli si myslí, že to portugalští udělají, Bale odpověděl: “Jo, myslím, že ano…doufejme.”