Expekt Limited Společnost byla založena v roce 1999 ve Velké Británii ao rok později se otevřel internetový výměny sázení. Po mnoho let v tom spočívá rozdíl mezi tímto bookmakera od všech ostatních: že ceny a kurzy, které žádají samotní hráči. Expekt.com se stal jediným prostředníkem, který od každé výhry získal 2 až 5%. Největší sázková burza, která je jistě Expekt, nabízí mnoho zajímavých příležitostí pro méně zkušené hráče.

Hráči by si měli uvědomit, že pokrytí zápasů a disciplín závisí na návrhy ostatních hráčů, ale můžete psát své vlastní ceny. Na druhou stranu, poté, co požadavky na dlouhodobé některých hráčů ve společnosti byl nucen v roce 2012 otevřít nezávislý bookmaker klasický typ. Tím se otevřely dveře pro hráče, kteří nemají dostatečné zkušenosti nebo nevěří v sázky na burze. Hráč se může volně přepínat mezi směnou a kanceláří.

Expekt BONUS $ 30 pro nové hráče “

S dobrou domněnkou je to velký plus.
Samozřejmě, není nic překvapivého na tom, že směnné kurzy a klasická sázková kancelář Expekt nabízejí velké množství sportovních akcí. Je třeba připomenout, že v nižších soutěžích nebo méně může být populární sporty omezený počet možností, protože vytvářejí samotní hráči. V takovém případě vás nikdo nebrání vytvořit vlastní událost. Hráč nastaví průběh a výši a nabídne jim zbytek. Pokud se někdo z hráčů reagovat a přijímat sázky, bude konečný výsledek rozhodnout, kdo dostane výhru s určitým kurzu.

Jak již bylo řečeno, je třeba zvážit provizi, ale několik procent není příliš. Každý den v seznamu sportů je asi 30 bodů, mezi nimi i fotbal, tenis, hokej, házená, volejbal, basketbal, baseball, americký fotbal, rugby, Formule 1 a dalších forem motorsportu, box, bojová umění, hokej, florbal , fotbal, vodní pólo, šipky, kulečník, stolní tenis, badminton, kriket, šachy, Olympijské hry, skoky na lyžích a běh na lyžích, biatlon, stejně jako události, které nejsou spojené se sportem. Celkem na burze lze nalézt až 250 zápasů z různých lig.

Tým podpory můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu (support@betfair.com) nebo telefonicky. Je třeba poznamenat, že pomocný personál, Expekt online betting games nepatří k nejrychlejším, takže buďte připraveni čekat na odpověď na písemné otázky před několika dny. Ale burza Betfair sázení nabízí velmi podrobný návod, ze kterých se můžete dozvědět téměř vše, co potřebujete. Na Youtube má server několik výuková videa, lze přistupovat a Expekt blog nebo číst fórum.