Dnes jsou v Lize mistrů naplánovány dva zápasy

V loňském roce byl v první části sezóny nejlepším pomocníkem v La Lize, a v této chvíli začal více než dávat. Zranění mu však neumožňují plně odhalit. Šance Denise dostat se do národního týmu pro Euro 2016 jsou nejednoznačné, protože Shatov a Ionov jsou ve své pozici, ale jsem si jist, že Cheryshevova nejlepší hodina stále udeří, on je jen 25. Nemám náznak na nic, ale Arshavin se odhalil v 27 let a během domácího mistrovství světa bude Denis pouhých 27 let.

Derby arabské dolary
Dnes jsou v Lize mistrů naplánovány dva zápasy, ale jeden z nich přitahuje zvýšenou pozornost. Setkání s PSG a Manchester City bezprostředně po losování dabovalo bitvu o peněžní tašky. Pojďme analyzovat, který klub má výhodu.

Pro kluby, které se sbíhají ve středoevropském hlavním ligokampionu, bylo možno říci, že sezóna domácích šampionátů byla diametrálně opačná: Pařížané s neuvěřitelnou lehkostí vzali hlavní trofej v Ligue 1, zatímco vyhlídky „občanů“ na titul Premier League byly dlouho pokryty prachem. Proto zde a nyní pro oba týmy úspěch v Lize mistrů bere všechny své myšlenky, protože oba kluby už dávno sní o tom, že se stanou jedním z největších klubů na světě, ale toho nelze dosáhnout bez působivého výsledku v Lize mistrů.

Hlavní turnaj starého světa byl vždy hlavním měřítkem síly evropských týmů, ale ani PSG, ani Manchester City nikdy nepatřily mezi první čtyři v nedávné historii. První neudělal to od období 1994-1995 a druhý nikdy ani v historii. Pro kluby i jejich majitele má úspěch v Lize mistrů velkou hodnotu, která může okamžitě rozzářit celou sezónu. Abychom lépe porozuměli rovnováze moci mezi dvěma oligarchovými kluby, porovnejme sílu týmů v každé z linií.

Brankáři
Kevin Trapp byl zakořeněn v roli prvního počtu Pařížanů, a to i přes poněkud kontroverzní začátek jeho kariéry v Parc des Princes. Německá poměrně hloupá chyba ve skupinové etapě proti Real Madrid, která se ukázala být efektivní, mohla vyvolat pochybnosti mnoha odborníků, ale brankář se od Eintrachta brilantně ukázal ve hrách proti Chelsea. Mnozí si zvláště pamatují jeho záchranu poté, co zasáhli Diego Costa.