Chelsea našla klíče k jejich obrannému pořádku

„City“ s brankáři také není v pořádku: Willie Caballero pravděpodobně zahájí hru v prvním týmu, pokud Joe Hart nemá čas se zotavit z poškození, které získalo v nedávné derby v Manchesteru. Záložní brankář „měšťanů“ se stal idolem fanoušků po velkolepém výkonu ve finále Ligového poháru, který získal Liverpool v penaltovém rozstřelu. V jiných hrách sezóny však jednal ne tak sebejistě a někdy udělal zbytečné chyby. Vzhledem k netěsné obraně “Manchesteru” mohou jen snít o svém majetku.

Výhoda: PSG
Ochrana
Francouzský mistr při 32 zápasech chyběl pouze 18krát. Zdá se, že je to trochu, ale šest z nich padlo na posledních šest bojů. Ještě působivější je skutečnost, že ve skupinové fázi Ligy mistrů zmeškali pouze jeden gól, a že po hrubé chybě brankáře v zápase venku s Realem. Chelsea našla klíče k jejich obrannému pořádku, ale celkově je třeba si uvědomit, že Thiago Silva a David Louis jsou v centrální zóně dobří, Maxwell, i přes relativně nízkou hvězdu, je celá jeho kariéra ve prospěch špičkových klubů a Marquinhos poměrně dobře nahrazuje Sergeje Arieho. , pozastaveno z týmu za skandální prohlášení o partnerech a kouči. Zdá se, že je vše v pořádku, ale jejich obrana nebyla nikdy považována za příklad, který následuje, a proto nemusí projít vážným testem nejlepších hráčů útoku.

I přes dlouho očekávanou „suchou“ hru, která přišla na setkání s nováčkem elitní anglické divize „Bournemouth“, kvůli nepřítomnosti Vincenta Kompany a pravděpodobné chybě zápasu Hartem, se fanoušci týmu chytí do srdce před začátkem píšťalky. Nákladní Elyakim Mangala a Nicholas Otamendi musí přesvědčit všechny, že se dokážou stát špičkovými obránci. Obecně platí, že obrana „občané“ tráví velmi slabé období.