Chelsea a Conte shromažďují sílu, aby Alex Ferguson jedl jeho slova

Antonio Conte udělal sterlingovou práci, když vylepšil odpovědi na otázky o roli jeho týmu v titulním závodě, ale tam byl ten nejmenší náznak maskování, když mu bylo dáno, že Sir Alex Ferguson citoval minulý týden Chelsea v jeho pětičlenném seznamu uchazečů o Premier League nezahrnuje. “” Hodně si myslím, co řekl, ale vím, že pracujeme velmi dobře, “odpověděl Conte. “Myslím, že nyní máme dobrý způsob, jak se hodně zlepšit a stát se týmem, který dokáže zůstat až do konce, abychom získali něco.” Chelsea je vítězství v bohatství dává Antonio Conte jídlo k zamyšlení Přečtěte si více

sentiment se sotva rozpadal, ale ani teď není myšlenka, že Ferguson mohl učinit svůj kvintet půl tuctu.To by se ukázalo být produktem nadměrně aktivní představivosti před pěti týdny, když Arsenal způsobil Chelsea sílu lekce, která ho přiměla křídlit tuto sezónu jako přechod z loňského zoufalého souboru, ale jejich zrychlení bylo od té doby úžasné a že se jim podařilo odhalit několik hnusných potlačení.

Pokud Chelsea porazí Southampton, sami sebe plynou pod Claude Puel, v neděli v St Mary v prosinci tvrdí, že jsou v to pro dlouhé trasy začne vypadat přesvědčivě. Jedna věc by naznačovala skutečný impuls.Jejich dvanáct ligových zápasů lze Bet365 rozdělit úhledně na tři svazky: ranní vítězství, významná koktání uprostřed a pak nejnovější pruh, ve kterém vítězství dosáhla přesvědčivějšího rozdílu – o dvě v Hullu, tři nad Leicester a čtyři proti Manchesteru United – a přesvědčení. Čtyři na klusu, poslední výkon dosažený na jaře roku 2015, by bylo těžší ignorovat. Obrat se shoduje přesně s přepnutím Conte na formu 3-4-3, kterou na začátku nasazoval svého času v týmu Juventus a také jako trenér Itálie před mistrovstvím Evropy.To nebylo zjevné pro Chelsea personál, i když to vypadalo jako přirozený směr cesty pro jejich manažera, ale časné znamení byly eyecatching a Conte je jasné, jeho strana by měla pokračovat se systémem. Southampton v Chelsea: náhled zápasu Přečtěte si více < Mobilita a pokrytí Césara Azpilicuetu v zádech tři doplňovaly Gary Cahill a dosud disciplinovaný David Luiz, jehož mařinové instinkty byly do značné míry omezovány jako centrální člen obrany.Před nimi se zdá, že energie N’Golo Kanté pomáhá Nemanji Maticovi vrátit se k něčemu, který se blíží své nejlepší podobě a možná největším překvapením je, že Victor Moses, který byl v tomto Bet365 bonus tvaru použit v pravém křídle, vypadal přirozeně v roli s Azpilicueta nabízející radu za ním.

Jedná se o zařízení, které se dívá okamžitě na tekutiny a bezpečí, a také přineslo reakce od Eden Hazard a Pedro, kteří měli prospěch z toho, že mají za úkol menší návratnost.Adaptabilita je pro Conte rozhodující a Pedro měl náhradní vystoupení ve středu večerní porážky EFL Cupu ve West Hamu, aby vyzkoušil mezinárodní španělštinu na levém boku, který vyslovil experiment užitečný pro budoucnost.

Z titulu Chelsea rivalů – pokud máme běžet s touto náladou – snad jen Manchester City pracuje na srovnatelné polyvalence. Je to významná změna z pozdějšího zdrženlivosti José Mourinho a vedlejší škody jsou nevyhnutelné.Předmět Johna Terryho, který měl těžkou noc na londýnském stadionu při jeho návratu z úrazu, je vždy příliš blízko k povrchu, aby se stal slonem v místnosti, ale nepříjemná pravda je to, že pravidelné místo v obhajobě tří mužů Conte protože kapitán klubu by ohrozil flexibilitu a rychlost, která později způsobila rozdíl.

“[Bude to] obtížné rozhodnutí, ale můj rozhodnutí je vždy nejlepší pro tým,” řekl Conte jakéhokoliv odvolání do Chelseovy ligové sestavy pro Terryho. “V posledních třech zápasech se všichni hráči, které jsem vybrali, hráli velmi dobře. Když se rozhodnu, rozhodně nevidím, jestli je hráč kapitánem nebo vicekapitálem, není to důležité.Je důležité najít správné řešení a rozhodnout se pro tým. ”

Na Conteho rozhodnutí může svítit přesnější světlo a současná pozice Chelsea v hromadném pořadí, když hraje Tottenham a Manchester Město po sobě Bet 365 následujících víkendů měsíčně.Jakákoli pozicová neznámost je s větší pravděpodobností vystavena těmito oponenty; do té doby bude Conte bližší k vytvoření konkrétního hodnocení jejich vyhlídek.Chelsea je nepravidelná politika mládeže a proč by měly dát dětem šanci | Jacob Steinberg Přečtěte si více

“Je těžké nyní říci náš cíl, protože je brzy a my máme potíže proti Arsenalu a Liverpoolu – z tohoto důvodu je důležité se podívat na stůl,” řekl v reakci na jedna z těch pozvánek, aby vybrala jeho stranu mezi možnými. “Je důležité si uvědomit, že typ práce, kterou nyní děláme, je zlepšit a stát se silným.Myslím, že po osmi nebo deseti dalších hrách můžu říci našemu cíli. “Možná, že Conte, spokojen s mírou při jednání s médii od svého příchodu, už má na mysli soukromě; bez ohledu na rychlost, s jakou se jeho revoluce rozvíjí, by ještě dělal, že Fergusonova spíše více veřejná predikce se zdá opravdu naivní.