Charlton zasáhl pět na Bristol Rovers, aby to dva ze dvou pro Nugent

Charlton, který hledá od března 2014 osmého manažera, se v Bristolu Rovers dostal na 5-1 vítězství, aby vyšplhal do horní poloviny tabulky League One. Kevin Nugent byl po vyhození Russella Sladeho vynesen do správcovského poplatku a vyhrál obě své hry.

Tým Nugentů, který v sobotu porazil Port Vale 2-0, byl v úterý po 26 minutách vpřed Ademola Lookmanová, Josh Magennis zdvojnásobil vedení těsně před poločasem.

Body byly zabaleny pět minut do druhé poloviny, když centrální obrance Patrick Bauer zamířil do třetiny.Adam Chicksen, na jeho první ligové start, dělal to čtyři a Nick Ajose slotted v pátém s pěti 85 minut zbývající. Kontroverzní Millwall FC rozvojové plány sluchu odloženo na leden Přečtěte si více

Matty Taylor skóroval útěchu pro Rovers , který musel zahrát posledních 30 minut s 10 muži poté, co Jake Clarke-Salter utrpěl zranění, z trestného místa v době zastavení.

„Měli jsme trochu štěstí s pár průhyby, ale cítil jsem, že si to určitě zasloužíme, “řekl Nugent. „Dříve v sezoně jsme byli nešťastní a přicházeli jsme proti chovatelům, kteří se vrhali na mužské zápasy a někdy to tak jde.Skóre, jako je tento, se chystá přijít. “

Scunthorpe a Sheffield United oba dosáhli vítězství, aby zůstali na prvním a druhém místě, i když Blades to ponechali až do třetí minuty zranění, aby potvrdili svou nadřazenost přes devět-muž Bury, když Ethan Ebanks-Landell bokem jediný cíl do rohu sítě.

Zápasník Bury Jacob Mellis byl poslán na konci první poloviny za faul na Matt Done a jejich obránce Greg Leigh se k němu připojil po sbírání druhé opatrnosti po 85 minutách.

Bolton zůstal na třetím místě, za Sheffieldem United na gólech vstřelených a zdvořilosti vítězství 1-0 nad Coventrym, Zach Clough se stal gól po 11 minutách.Bradfordovo vítězství 1-0 nad Northamptonem díky gólu druhého poločasu Jamese Hansona je drží na ocase ve čtvrtém místě.

FC Wimbledon dosáhl v Millwallu 0-0 remízy, přestože jeho obránce Jon Meades byl zamítnut. 15 minut, Fleetwood viděl Shrewsburyho – který sklouzl na dno – 3-0 a díky dvěma gólům Davida Balla.Southend byl držen 1-1 doma Swindon.

Chesterfield se přesunul z dna s vítězstvím 3-2 na MK Dons, Oxford porazil Gillingham 1-0 a Oldhamův Carl Winchester přišel na poslední chvíli ekvalizér v Port Vale, který je vzal do bodu konečné bezpečnostní pozice.

V Lize 2 se vedoucí představitelé Plymouth rozpadli na druhou po sobě jdoucí domácí porážku, když góly Michaela Nelsona a Johna Akindeho překvapily Barneta. 2-0 vyhrát v Home Parku. „Kdybychom měli gól, pravděpodobně bychom měli další,“ řekl manažer Argyle Derek Adams, jehož tým v sobotu prohrál s Grimsbym. „Ve dvou zápasech jsme nezaznamenali, ale v boxu a kolem něj máme spoustu dobrých hraní. Je to těžké, protože jste se ocitli v dobré pozici, pak se nemůžeme dostatečně bránit.Ztrácíme dva góly a je pro nás velmi těžké se z toho vrátit. “

Carlisle nedokázal plně vydělat, protože byl držen na 2-2 remíze v Grimsby, ale Cumbrianův klub snížil vedení na vrcholu až na tři body.

Carlisle dvakrát vedl přes Charlieho Wykeho a vlastní gól Zac Mills, ale trest Omar Bogle a 78. minutové úsilí Toma Bolarinwy zachránili bod pro námořníky.

Portsmouth zasáhl zpět do skoku Luton a přesunul se na čtvrté místo s výhrou 3-1 na Kenilworth Road.Danny Hylton dal městu časný náskok, ale Michael Smith zasáhl ekvalizér s dlouhým doletem, poté Gareth Evans a Kal Naismith dokončili důležitou výhru pro návštěvníky.

Velké výherky v dolní části viděl Colchester a Exeter. místa sestupu, zatímco Newport padl zpět po dně po domácí porážce 1-0 domácího týmu Wycombe.

Sido Jombatiův pozdní volný kop stačil na vítězství ve Wycombe, zatímco Exeter, který odstartoval noc na 24. místě , vyskočil tři místa poté, co Ollie Watkins zasáhl jediný cíl hry v Leyton Orientu, který je nyní 22.

Colchester také dojel s vítězstvím 3-0 v Cheltenhamu, góly Craiga Slatera, Brennan Dickenson a Tom Eastman poslal Robins – kdo měl Harryho Pella poslal pryč pozdní na – do dna dva.

Last-minute cíl Danny Rose viděl Mansfield krást 1-0 domácí výhru přes Blackpool, zatímco James Jones zasáhl vítěze 2: 1 výhry v Crewe nad Morecambe – poté, co Alex Kiwomya zrušil raný cíl Rhys Turnera Návštěvníci.

Nicky Deverdics a Lewis Alessandra skórovali, aby dali Hartlepoolovi výhru 2-0 nad Accringtonem, který měl Marka Hughese poslanou na hodinu, zatímco Conor Newton skóroval jediný gól jako Cambridge porazil Notts County na Meadow Lane.

Yeovilova hra proti Crawleymu byla odložena kvůli zamokřenému hřiště v Huishu.