Vklady na hráčský účet je možné provádět bankovním převodem, platebními kartami nebo několika druhy internetových peněženek. Vklady jsou zdarma (platíte jen poplatky bance při převodu). Pokud máte kartu Visa, MasterCard, Visa Electron nebo Maestro, tak minimální vklad je 5 eur. Při bankovním převodu je minimální vklad stanoven na 1 €, zatímco při Skrill (Moneybookers) 5 eur.

Výběr peněz je úplně stejný jako při vkladech. Rozdíl je tu jen jeden a sice, že při výběru na účet máte v měsíci vždy první výběr v měsíci zdarma. V případě výběrů na platební kartu a hlavně výběrů na Skrill účet je počet výběrů neomezený a bez poplatků, tedy zdarma.

Společnost má relativně dlouhý seznam dalších možností. Mimo jiné se jedná o internetové peněženky Click2Pay, Neteller, Instadebit a Entropay. Obvyklá je i dostupnost předplacených metod, jako jsou Paysafecard nebo Ukash. Jako jedna z posledních možností, kterou však moc nedoporučujeme, je v seznamu platba na zahraniční účet, která je nevýhodná z hlediska výše přidaných poplatků. Různé možnosti mají různé nastavené limity, jejichž hodnoty lze dohledat na webu herny.

Platební služba:Logo:Vklad:Délka transakce:Výběr:Délka transakce:
Bank transfer1-2 dny2-3 dny
SkrillIhnedDo 24 hodin
NetellerIhnedDo 24 hodin
VisaIhnedDo 24 hodin
MastercardIhned-
Paysafe cardIhned-