Bet365, Unibet – internetové stávkové kancelárie

unibet slovenskoAlex Morgan odmietol 12 sekúnd a pridal ďalší gól v 62. minúte a USA otvorili Concacaf kvalifikáciu na olympijské hry v Riu s 5- 0 víťazstvo nad Kostarikou v stredu večer.

Morganov cieľ bol najrýchlejší v histórii olympijských kvalifikácií Concacaf a tím povedal, že Bet365 je to najrýchlejší v histórii USA. Prišiel na navrhnutú hru, ktorú tím používa pri väčšine úvodných kickoff. Facebook Twitter Prvotné štrajk Pinterest Morgan je považovaný za najrýchlejší cieľ v histórii USA. “Vždy to vidíme,” povedal Morgan. “Vždy začína správne, potom sa niečo pokazí. Tentokrát sa nič nestalo. ”

Súboj bol prvou súťažou Američanov po získaní Bet365 majstrovstiev sveta.Vyhrali tri priame olympijské tituly a štyri z piatich žien.

Americký zoznam obsahuje len 13 z 20 hráčov, ktorí boli na MS. Christie Rampone a Megan Rapinoe sú zranení a Amy Rodriguezová a Sydney Leroux sú tehotné a budú chýbať olympijské hry. Carli Lloyd a Crystal Dunn takisto skórovali na prvom polčase a náhradník Christen Press skóroval brilantným cieľom v 83. minúte.Facebook Twitter Pinterest

“Pre mňa je to skoro perfektný štart,” povedal Bet365 americký tréner Jill Ellis. “Boli sme schopní skontrolovať veľa krabičiek.”

Vo štvrtom otcovom otvorení skupiny na štadióne Toyota, Maribel Dominguez zaznamenal hattrick, keď Mexiko vedie Puerto Rico 6-0.

Prvý gól Morganu bol pravou nohou vľavo od brankára Dinnia Diazovej z približne 13 yardov, zatiaľ čo na ľavej strane bol tesne označený. Lloyd pomohol s skákací hlavičkou po Bet365 online stávkovanie zozbieraní dlhého kríža v lone Lindsey Horan z polovice sekundy po úvodnom kickoff. Kostarická trénerka Amelia Valverde povedala prostredníctvom tlmočníka, že jej tím bol pripravený na útok USA hneď pri úvodnom kopnutí nemohol zabrániť skorému cieľu.To však narušilo nielen obranu, povedal Valverde, ale celý tím.

Druhá polovica gólu Morgana, jej 59. kariérové ​​skóre, bola hlavičkou tesne vo vnútri 6-yardovej krabice od štiepeného kríža od Lloyda.

Lloyd poznamenal, že on-field teaming s Morganom sa líši od toho, čo Morgan zdieľa s nedávno vyradenou hviezdou Abby Wambachovou. Ale toto Unibet spárovanie sa zlepšuje s dôverou, povedala.

“To, čo robí skvele, je dostať za zadnú čiaru,” povedal Lloyd o Morganovi. “Dnes večer bol skvelý. Máme dobré spojenie. ”

Lloyd sa dostal pokutový kop, keď bol Dunn zapletený do vnútra 18-yardovej krabice. Bolo to jej 83. kariérové ​​skóre a 20. miesto v posledných 15 zápasoch.Skoro skórovala v 59. minúte v bodovej hlavičke priamo v Diaz. Dunn zaznamenala svoj piaty Unibet kariérny gól v 15. minúte a stál pri bránke, keď sledovala svoj vlastný záchranný výstrel.

Americký brankára Hope Solo nebola nikdy vážne napadnutá. V prvom polčase urobila dve úspory v dlhých voľných kopoch.

Spojené štáty nikdy nestratili kvalifikačný zápas a 13-0 proti Kostarike. Americký tím bude čeliť Mexiko v sobotu a blízke skupinové hry proti Puerto Rico v pondelok večer. Dva vrcholové Unibet tímy v skupine A sa pripojí k dvom pozostalým zo skupiny B, ktorá sa hrá v Houstone.Dvaja semifinálni víťazi v Houstone 19. februára sa kvalifikujú do Rio. Mexický Dominguez, známy medzinárodne ako “Marigol”, otvoril bodovanie v úvodnom zápase v 18. minúte a pridal ďalšie ciele do druhého napoly. 37-ročný Dominguez je v Mexiku lídrom v kariére kvalifikačných cieľov s 14.

zdroj: www.sk-bonus.com/unibet