Bet365-livePokud hledáte nejlepšího online bookmakera na sportovní sázky, u kterého můžete bezpečně a seriózní hrát, pak ideální volbou je jednoznačně bet365.com. Bet365 funguje již více než 40 let a je aktuálně lídrem v oboru. Bet365 se navíc může pochlubit více než sedmi miliony zákazníků, což je bez debat fenomenální číslo! Představíme si dvanáct důvodů, proč je bet365 nejlepším místem pro sportovní sázení.

Hrajete bez jakýchkoliv manipulačních poplatků! Pokud vsadíme na Bet365, neplatíme žádný poplatek – slovenské a české společností jako Fortuna, Niké nebo Tipsport si účtují procentuální poplatek, který však na bet365 neexistuje. Samozřejmostí je i to, že žádný poplatek se nevybírá ani při dalších službách, které společnost poskytuje – bingo, poker, kasino, video-hry. Vaše výhra tak může být několikanásobně vyšší, je přece rozdíl vsadit 100 eur na kurz 2,50 jako vsadit 100 eur minus 5% poplatek na shodný kurz.

Sázky na bet365 jsou Sázejícími hodnoceny jako nejlepší sportovní sázky poskytované online, tedy na internetu. Bet365 je totiž skutečně největší sázkovou kanceláří posledního desetiletí a díky propracovanému systému živého sázení i poskytovatelem nejširší nabídky na sázky v průběhu zápasu vůbec. Právě široká nabídka kurzů a miliony sázkařů každý měsíc pomáhají bookmakerem společnosti udržet co nejvyšší možnou hladinu kurzů, a tím tedy bet365.com nabízí i vyšší výhry, než ostatní konkurenční společnosti.

bet365 live video

Tipovat lze opravdu naprosto jakýkoliv sport. Mezi nejtradičnější sporty, které tipují Češi patří fotbal, hokej a také tenis. Evropský hokej má v kurzové nabídce také své zastoupení a pro hráče má nesmírnou cenu. Kromě klasických sázek na 1X2 a sázek na vítěze (včetně prodloužení) naleznete v Bet365 i SBR – sázky bez remízy (vklad na sázku vám bude vráceno pokud zápas skončí remízou). Při sázkách na NHL bude do sázky na vítěze zápasu započítané i prodloužení. Dále například tenis má v kurzové nabídce opravdu široké zastoupení. V bet365 najdete všechny možné sázky z různých akcí a mnoho zápasů vysílá tato sázková kancelář živě. Pro hráče, který sází na tenis je Bet365 nejlepší možnou volbou. Dá se říci, že pokud se chcete brát sportovní sázky vážně, tak byste si jednoznačně měli založit účet na bet365.