bet365_iphone2 Bet365 sázkovou kancelář si nyní můžete vyzkoušet i na mobilu a tabletu. Jedinečný vstupní bonus, přímé přenosy a bohatá sázková nabídka je samozřejmostí. Všechny funkce máte nyní k dispozici kdekoliv a kdykoliv. Pokud jste uživatelem iPhonu, Androidu a iPadu, tak si můžete užívat i mobilní sázky přímo z Vašeho zařízení. Je to skvělý způsob jak si zahrát, ať se již nacházíte kdekoli. Pokud si chcete užívat tuto vymoženost, musíte být samozřejmě nejprve registrovaným členem Bet365. Registrace je rychlá a jednoduchá, zabere Vám minimum času.

Pro všechny zákazníky, nových i stávajících, navíc firma nabízí 100% bonus na první sázku podanou přes mobil nebo tablet. Jednoduše podejte sázku přes mobil nebo tablet nejméně za 1 euro a získáte bonus ve stejné výši, maximálně 25 eur. Bonus bude doručen na váš registrační e-mail ve formě bonusového kódu. Ten musíte použít ve většině případů do sedmi dnů. Jak jsme se již zmínili, zákazníci s iPhonem, iPadem či Androidem mohou sledovat živé přenosy z fotbalu, tenisu, basketbalu, squashe, kriketu, šipek či snookeru. Aby hráč mohl spustit live streaming, musím mít dostatečný zůstatek na účtu nebo mít podanou jakoukoliv sázku v posledních 24 hodinách.

Všechny sportovní události, které jsou vysílány živě, mají vedle sebe zobrazenou ikonku televize. Jakmile je živý přenos dostupný, tato ikona se změní na žluté tlačítko “Sledovat”. Pro co nejlepší kvalitu přenosu je doporučeno používat 3G nebo Wifi připojení. Mobilní sázení bet365 je dostupné na mobilních telefonech Nokia, BlackBerry, iPhone, iPad, Android a Windows Phone. Mobilní sázky jsou dnes samozřejmostí pro každého sázejícího, kteří chce zůstat v obraze i na cestách.