Sázková kancelář bet365 přináší svým uživatelům širokou škálu bonusových nabídek a propagaci. Všechny aktuální nabídky a bonusy může kdykoliv najít i přímo na stránce Bet365 a mít tak ještě lepší přehled, aby Vám nic neuniklo. Pro nováčky s prvním vkladem, kteří si právě otevřeli účet, jsou zde na výběr tři různé typy bonusů.

Standardní úvodní bonus je 100% na vklady až do výše 100 eur, respektive 3000 Kč. Tento vklad + bonus podléhá požadavku na 20-násobek vložených sázek, takže fakticky 40x na bonus. Což znamená, že s úvodním vkladem ve výši 100 eur / 3000 Kč musíte vložit sázky v celkové výši 400 eur / 12 000 Kč předtím, než si budete moci svou výhru vybrat. Úvodní bonus dostupný pouze na hrací automaty je velmi štědrý a nabízí až 200% na vklady do výše 200 eur a tedy 6000 Kč. To znamená, že s vloženou částkou můžete očekávat dalších 400 eur / 12 000 Kč Kč v bonusech. Vsadit musíte prostřednictvím požadavku 30 násobek vkladu + bonusu, takže pro výše zmiňovaný příklad budete muset vsadit celkem € 18000 předtím, než si budete moci peníze vybrat.

bet365-bonuscode

VIP úvodní bonus je 50% na vklady mezi € 200 a € 500. Požadavek vsazených částek je stejná jako u úvodního bonusu dostupného pouze na automaty, i zde při VIP úvodním bonusu činí 30 násobek vkladu + bonusu. Takže pro první vklad ve výši 200 eur získáte bonus 100 eur a budete nuceni vsadit alespoň 9000 € předtím, než si budete moci vybrat svůj vklad včetně bonusu. Kromě těchto konkrétních bonusů, na bet365 ( ako na Unibet )najdete také řadu dalších bonusů pro hráče pokeru a denní bonusy. Je zde také schéma věrnostních bonusů, které Vám přinesou určité peníze, pokud zůstanete věrní a budete aktivním hráčem. Tato sázková kancelář má k dispozici přes 20 her s poměrně velkým jackpotem. Mezi tyto tituly patří automaty Marvel Comics, Beach Life a Queen of the Pyramids. Některé tyto jackpoty z Vás mohou udělat eurového milionáře, při automatu Monty Python ‘s Spamalot se jackpot pravidelně blíží sedemciferným hodnotám (v eurech).

Bet365 Casino věnuje vlastním hráčům patřičnou péči. I proto byl na Bet365 zřízen takzvaný Bonusový tým. Bonusový tým je zodpovědný za všechny nabídky a bonusy do kasina. Bonus Team má k dispozici různé nabídky, proto se na něj neváhejte v případě potřeby obrátit. Bonus tým můžete kontaktovat přes live chat.

A jako kdyby toho ještě nebylo málo, tak si bet365 připravil i VIP program (VIP plán, tak jak se oficiálně nazývá), je dostupný pro každého hráče ihned po registraci. Stejně tak i bonusy a promoakce jsou k dispozici okamžitě. Čím více budete hrát, tím bude větší Vaše odměna. Jednotlivé úrovně VIP programu se nazývají “basic”, “bronze”, “silver”, “gold” a “diamond”. Výhody bet365 VIP programu jsou nekonečné. Od extra Comp Points, přes extra bonusy a věcné ceny, až po luxusní dovolenou pro celou rodinu. Kde na žebříčku se umístíte Vy, je jen a jen na Vás.