Argentina na hranici Bwin první trofeje po dobu 23 let – ale pozor na revitalizované Chile

Po porážce ve finále Světového poháru a ve třech finále Copa America (a finále Cupu konfederací), Argentina je opět jednou zápas od ukončení trofeje sucha. V neděli v noci v osm hodin ráno v ET nedokázal porazit Chile ve východním Rutherfordu, řekl už Diego Maradona a tato strana by se neměla obtěžovat domů.

Nebylo to užitečné, , ale zachytila ​​náladu. Nejde jen o frustraci z opakovaných nedosažitelných chyb či skutečnosti, že Uruguay v roce 2011 prošel Argentina jako Bwin nejúspěšnější strana v historii Copa America, která poskytuje pocit naléhavosti.Do roku 2005 nedošlo k úspěchu Světového poháru mladých 20 let. Řeka talentu už není v zádech a velká generace Lionel Messi, Sergio Agüero a Angel Di Maria, veteráni olympijských her úspěch roku 2008 bude v době příštího Světového poháru nad 30.

Tato dodatečná Copa America se stala nesmírně užitečným bonusem. “Nevím, jestli je to poslední šance,” řekla Messi, “ale musíme využít tuto novou příležitost a chytit ji, jako by to bylo.Je to čtvrté finále, které jsem hrál s národním týmem a rád Bwin bych si někdy změnil historii a byl jsem šampiónem. ”

Proto Argentina od začátku bere turnaj vážně, na rozdíl od toho, Brazílie, která opustila Neymar, aby se mohl soustředit na olympijské hry, a Uruguay, jehož trenér Oscar Washington Tabarez byl skeptický ohledně jeho platnosti. Dokonce i prezident Conmebol, Alejando Dominguez, potvrdil tento týden, že Chile bude reprezentovat Jižní Ameriku na Konfederačním poháru v příštím roce, to označil za “jednorázovou událost” a řekl, že Chile zůstane až do roku 2019 šampiony Copa America.Ale pokud Argentina vyhraje v neděli, málo se o to postará. Argentina hrála na turnaji nějaký skvělý fotbal, když turnaj zaznamenal více než tři góly ve čtyřech příležitostech v turnaji Bwin poprvé od legendárních Angels s Dirty tváře stranu Omar Sívori, Humberto Maschio, Omar Orestes Corbatta a Antonio ANGELILLO zvedl 1957 Campeonato Sudamericano v Peru.

Ale trenér Gerardo Martino, v zoufalé snaze získat určitou věrohodnost po loňském finále, když mu bylo takticky out – myslel si Jorge Sampaoli, si je dobře vědom toho, že to nebude znamenat nic, dokud Argentina nehraje. “Jak jsme posuzovali, bude záviset výhradně na výsledku finále,” řekl. Finále v Santiagu v loňském roce se zdá být mnohem relevantnější pro nedělní srážku než vítězství Argentiny s 2-1 v Chile. ze skupinové fázi.

Chile, který unešený Panama, Mexiko a Kolumbie v Bwin posledních třech zápasech, vstřelil 13 branek přitom není pokusný tým, který začal turnaj mít vyhrál jen jeden z jeho předchozích šest zápasů.

To, co se za poslední týden stalo, bylo pozoruhodné, tým najednou našel svůj kousnutí a řídil znovu.Pochybnosti však zůstávají nad Juanem Antonio Pizzi, který nahradil Sampaoliho v únoru. Sampaoli úspěšně potlačil Argentinu v loňském finále a stěhoval Garyho Medela do levicové role, aby vypnul Lionela Messiho. Není zřejmé, že Pizzi je schopen stejného druhu taktického hlavního plánu. Existují však zřejmé podobnosti s loňským rokem v argentinských úrazech, zejména v levé části. Po zmeškání Světového poháru v roce 2014 byl Di Maria v první polovině hry vyloučen; teď je na pokraji zotavení. Ezequiel Lavezzi a Augusto Fernandez venku, zatímco Nicolas Gaitan a levicový záda Marcos Rojo mají velké pochybnosti.To pravděpodobně Bwin znamená, že Erik Lamela působí z levé strany a Lucas Biglia přichází do středu polopádu. Další výpadek v podobě výbuchu Lionela Messiho, ve kterém popsal Argentinskou fotbalovou asociaci, ruce normalizačního výboru Fify, když se v loňském roce pokouší zvládnout následky neúspěšných voleb, jako “katastrofu”, když čekal na další let. On je od té doby řekl, že to není “čas” pro takové připomínky, ale on slíbil, že bude mít úplné vysvětlení po finále. Chile bude bez středního záložníka Pablo Hernandez a levý-zpět Eugenio Mena zatímco pochybnosti o záložníkovi Marcelu Diazovi. Nicméně je to náhlý pocit hybnosti, který byl zcela neočekávaný před dvěma týdny.Pizzi si zaslouží uznání za to, že přivádějí Bwin skupiny jako José Pedro Fuenzalida a Edson Puch do strany, i když musí existovat skepse ohledně jeho tvrzení, že úmyslně oddal jejich povýšení, aby napomohl vývoji skupiny, ale největší síla Chile je, že na rozdíl od co se stalo ve velké části minulého století, byly inspirovány turnajem. “V jejich myslích,” řekl Pizzi, “jsou přesvědčeni, že budou vyhrát. Tato mentalita jim umožňuje usilovat o to, aby uspěly v sebevědomí. “Argentina je zatím stále v psychologické bitvě se sebou.

viac zde: xapostar.com/bwin-apuesta-gratuita-diaria-de-hasta-25-e